Speedy

Tady se zasílají a schvalují, opravují či zamítají nové charakterníky. Dokud nejsou projednané a kladně vyřízené, nesmíte do hry.

Speedy

Příspěvekod Speedy » 11. 10. 2015 16:34

Obrázek

Jméno postavy: Matthew Kane

Pohlaví:
Muž

Věk: 17
Schopnost: Rychlost- běhu. Chápe rychleji než ostatní

Přezdívka:
Speedy

Národnost:
Američan
Popis: Nemá problém splynout s davem, však u svůj vzhled si nijak pečlivě nestará, jako upravený je pfe nebude chodit jako nějaký bezdomovec. S výškou taktéž nijak neupoutá pozornost, tak akorát. Pleť má bledou pokud ji porovnáte s někým jiným sami to poznáte. Matt rozhodně není nijak silný , vypadá jak vyžle. Co nemá v síle dožene ale jinde. Klidně ho můžete snadno přehlédnout. Je mu jedno jestli je jeho oblečení in a nebo to co dávno vyšlo z módy. Prostě si na sebe vezme vždycky to v čem se cítí nejlépe.

Povaha:
Neupozorňuje na sebe, to opravdu nemá zapotřebí. Jednoduše je to introvert, pokud si s ním chcete popovídat tak neuspějete Matthew hovorný není. Často se od něj dočkáte pouze zamručení což by mohlo znamenat souhlas i nesouhlas. Na druhou stranu někdy má dny kdy vám dokáže odpovědět až moc dobře. Pokud se má něco dít a Matthew je toho součástí snaží se vždy všechno svážit, vždy jsou nějaké záporné věci jsou však i kladné, Matthew si hold vždy promyslí věci. Snaží se vždy brát na váhu všechny věci co by mohli mít nějaký význam bit jen malý.
Matthew nemá rád hady, ne že by se jich vyloženě bál, ale kdyby se ho měl dotknout tak se nejspíše zhroutí, v místnosti by s ním vydržel to ano, to je ale asi tak všechno. Nemá rád když si ho někdo kvůli tomu dobírá, však každý se něčeho bojí. Nemá rád, ty arogantní a prostě všechny co si o sobě myslí bůhví co, do konfliktu se s nimi nepouští pokud k tomu není vyprovokován, což o to vyprovokovat ho opravdu jen tak nejde jelikož je hodně trpělivý ale nikdo není trpělivý do nekonečna. Většinou se otočí a od těch arogantních lidiček odkráčí, nevidí důvod proč by s nimi měl ztrácet svůj čas.
Díky tomu že je uzavřený sám do sebe je nedůvěřivý, neví co od vás má čekat tak si od vás bude držet ze začátku odstup. Získat jeho důvěru je poněkud těžké, ale pokud se to povede můžete se to vyplatit. Svým způsobem je Matthew šprt, většinou si něco čte a nebo študuje něco dopředu. S loajalitou je na tom jak věří tomu cíli, pokud je vážně přesvědčen že to je správné tak je ochoten udělat hodně věcí.
Slova pomsta, zášť a nenávist mu nic moc neříkají, možná proto že nikdy neměl potřebu to k němu cítit, ale i to se může změnit.


Historie: Narozen 19.8 v New Yorku, především nebyl jedináček měl sestru, ale nikdy si s ní nerozuměl. Ačkoliv se jeho rodiče snažily snad všemi způsoby aby měl Matt nějaké přátelé, nikdy to nevyšlo. Po čase toho nechali a tak to Mattovi vyhovovalo. Zato jeho sestra ta měla kamarádů až až, prostě byla pravý opak Matta. Když oba nastupovali na školu ze sestry se stala ta normální žačka, a z Matta se stal podivín, "ten který nemluví a chová se divně". Mattovi to bylo jedno, ignoroval urážky narážky a další věci. Doma se o ničem nezmiňoval. Sám sebe považoval za naprosto normálního člověka, sic byl rád sám ale všechno nabralo brzo rychlý pád k horšímu.
Zrovna procházel pubertou stále byl Pan Podivín, ale i přesto ho nikdo nešikanoval. To se změnilo když ho pár kluků našla na ulici a zahnalo do kouta. Kluci tvořily něco jako půl kruh byla tam díra kterou by mohl Matt utéct kdyby byl dostatečně rychlý, ale jen blázen by se o to pokoušel. A Matt blázen nebyl, aspoň se za něj nepovažoval. Jeden vytáhl nožík a postoupil dopředu. Náhle Matt "zavalil" zvláštní pocit, pokud by jste chtěli aby vám to popsal nepopíše sám neví jak. Jako by v něm něco přepnulo a on udělal to co v předchozích minutách považoval za šílenost rozeběhl se. Měl podivný pocit že do toho kluka možná i narazil , a pokud ne rozhodně to nepotřeboval zjišťovat. Chtěl pryč a taky se pryč dostal. Nakonec doběhů k domu kde bydleli, ale měl pocit že omdlí třískl sebou o trávník a když se pokusil zvednout opět spadl, jen matně si vzpomíná na to že němu přiběhli rodiče a pomohly mu dostat se dovnitř.
Nic už ale nebylo stejné, rodičům se to pokusil vysvětlit, bohužel mu nevěřily. A druhý den byl ještě divnější to co dříve nechápal náhle chápal. To NEBYLO normální, a ta rychlost při běhu jednoznačně všichni na něj koukali ještě divnější než předtím.
Matt se je snažil ignorovat. Ale každý večer ho přepadávali silné bolesti hlavy. Už i sestra na něj koukala s odporem, neměli se rády ale odporní si nepřipadali aspoň né do té doby než se to Mattovi stalo. Rodiče se ho ptali často jestli je v pořádku, ale když furt říkal to samé rodiče usoudily že blouzní. Matt to dál nemohl vydržet. Nejhorší bylo že jim rodiče oznámily že se budou stěhovat! Sestra začala jančit, a co na to Matt? Tak nějak mu to bylo jedno. Zdálo se mu že je jiný, rodina mu přišla jiná všichni mu přišli jiný než předtím. Přestěhovali se do městečka Salem. Snažil se žít normálně, ale to nešlo. Ačkoliv jednoho dne utekl měl pocit že to takhle bylo lepší...

Schopnosti:
Fyzické a sociální
Matt má rozhodně dobrou výdrž, však co se týká kontaktu s ostatními...bytostmi je hold do sebe uzavřený a málokoho si k sobě pouští.

Mutace:
Rychlost
Běh, dokáže běhat rychle než ostatní mnohdy je pro ostatní něco jako šmouha která kolem nich proběhla, tak se dokáže i poněkud nepozorovaně dostat někam kam by normálně neměl mít přístup. Je to zvláštní Mattovi připadá jakoby se svět vždycky pohyboval neskutečně pomalu.
Chápání
Marcus dokáže rychle pochopit to co někteří pochopí až za roky. Mozek mu pracuje poněkud zrychleně, takže plány složitých věcí pochopí i za pár minut. Taktéž je to u normálního studia, však Marc na tohle stále není zvyklý a pokud by po něm někdo chtěl aby pochopil moc věcí tak to nedokáže a hlavně z toho důvodu že ho přepadne bolest hlavy a to pořádná..bůhví snad se to v budoucnu zlepší
Těžko říci, zda je život dobrý, nebo zlý. Určitě se houpe.
http://www.x-rpg.hys.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=126
Uživatelský avatar
Speedy
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 10. 2015 21:09

Zpět na Registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron