Obývací pokoj

Nenápadný řadový trojpatrový dům z cihel hned vedle kostela Svatého Kříže přímo v Salemu na Main Street, číslo 258. Právě tady sídlí Bratrstvo, neboli zavržení mutanti opovrhující společností.

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Mystique » 30. 06. 2015 0:22

Na Erikovú poznámku ohľadom toho, že ten môj kontakt bude asi nejaký mladík som sa len mierne potmehúdsky pousmiala, keďže on už isto vedel odpoveď. Nedivila som sa tomu, keďže toto nebol prvý človek, ktorého som oklamala, no nikdy to nebolo pre nič tak dôležité, ako sú napríklad plány paláca. Na niečo také som potrebovala človeka, ktorý by mohol mať k niečomu takému prístup a musel byť natoľko osamelý, že by si dovolil porušiť aj rozkazy len pre noc s ženou. Našťastie sa mi niekoho takého podarilo nájsť a nádherne oklamať, takže som mala takmer úplnú istotu, že tie plány budem mať a pravdepodobne aj niečo ako bonus by som z neho ešte dokázala vymámiť. Akonáhle Erik obrátil pohľad na Agony, prešla som k sedačke a posadila sa na ňu, pri čom som ich pozorne počúvala. S Erikovej strany to bola veľmi dobrá otázka smerom na Agony, keďže ani ja som si nebola moc istá, či by dokázala odhodiť bokom všetky svoje pocity a poslúchnuť príkaz, no dúfala som, že som mala na ňu aspoň čiastočne vplyv a že sa mi podarilo ju presvedčiť o tom, že ľudstvo a mutanti nemôžu existovať bok po boku. Keď ale dodal, že nechápu, že to čo robíme je nutné aby sme prežili, súhlasne som pokývala hlavou a pozrela som na Agony, ktorá ma potešila svojou odpoveďou, čo sa odrazilo aj na mojom menšom úsmeve. Vedela som, že moc ľudí asi poznať nebude, ale takto už som si aspoň utvrdila to, že nepozná nikoho. To sa zrovna mňa netýkalo, keďže ja som poznala v škole pár kľúčových ľudí a sama som vlastne vyrastala v teraz už škole, takže som tam poznala každý jeden temný kút. "Myslím, že sme teda pripravené vyraziť." Povedala som, pri čom som hľadela na Agony a po dokončení vety som pozrela na Magneta. Nevedela som, či má ešte niečo v pláne, preto som ešte nevstávala. Ja som sa našťastie nikdy baliť nemusela, keďže oblečenie som vlastne mala stále na sebe, len v trochu inej podobe. Normálne kúsky oblečenia som nenosila hlavne preto, že mi obmedzovali istým spôsobom schopnosti a tým, že som sa sama už prijala, mi môj pôvodný vzhľad vôbec nevadil a nehanbila som sa takto chodiť.
Obrázek

Profil Mystique | +
Obrázek
Mystique
Výkonný mutant
Výkonný mutant

Příspěvekod Magneto » 30. 06. 2015 19:41

Zásoby si opatříme až na místě. Bude potřeba se dostat do Albany, kde nastoupíme do letadla do New Yorku. Odletíme poté přímou linkou do Londýna na letiště Heathrow. Poté už to bude snadné” usmál se temně Erik a nadále prsty přejížděl po helmě. Hleděl směrem ke stále se pohybujícím a do sebe narážejícím kuličkám, zatímco přemýšlel.

Tak co, Charlesi ? Uznáš konečně, že jsem celou dobu měl pravdu ? Že to neskončí jen tím střetem na Kubě ? Že se Shaw pouze snažil uspíšit celý proces, který nevyhnutelně nabírá na obrátkách ? Nech mě, abych se o tohle postaral. Dám lidstvu jasnou zprávu o tom, co je čeká, když se obrátí proti nám. My jsme další evoluční stupeň a nám patří tento svět, nemám snad pravdu ? přemítal, zatímco hleděl na kovové kuličky.
Jakoby se na okamžik sám ztratil v čase, dokonce přestal i přejíždět prsty po helmě. Po chvilce zamrkal a podíval se na Mystique.
Je tedy nejvyšší čas vyrazit. Doufám, že Tvůj kontakt bude tam, kde má být a nebude dělat cavyky” řekl jí a zabodl svůj pohled do jejích očí. Bylo jí určitě jasné, co by následovalo, pokud by nastaly jakékoliv komplikace způsobené buďto jejím kontaktem v Londýně, nebo jí samotnou. Magneto se zvedl z křesla a vykročil směrem ke dveřím, helmu svíral pod paží a i když nedělal moc prudké pohyby, jeho plášť se vlnil víc, než to bylo normální. Ve dveřích se otočil a lehce se usmál.
Půjdeme ?” zeptal se, ale znělo to spíš jako rozkaz.
Magneto
Mutanťátko
Mutanťátko

Příspěvekod Agony » 30. 06. 2015 20:00

V místnosti nastalo jakési tíživé ticho, které nešlo jen tak přehlédnout. Nechtěla jsem to ticho nijak narušovat a tak jsem jenom koukala na knihu, kterou jsem měla stále u sebe. V jednu chvíli jsem vstala a přešla k té polici, kde jsem knihu vzala a uklidnila jí na své místo. Někde mezi tím vstal i Magneto a přešel ke dveřím. Bylo mi tak více méně jasné, že nějaké přípravy se nečekaly a nejspíš se nad vším bude uvažovat až v Londýně.
Do ménho zorného pole mi padla jiná kniha, která podle názvu měla mít něco společného s anatomií člověka, hlavně co se nervové soustavy týkalo. A tak jsem jí jednoduše vytáhla a jen si jí přitáhla k tělu. Snad se nic nestane, když jí půjčím. Cesta nebude krátká, alespoň se nějak zabavím. Usoudila jsem a jenom se podívala na Raven. Jen jsem na ní maličko kývla hlavou a počkala si, až projde ke dveřím i ona, na což jsem jí následovala. Všechno to nabírá nějaký směr. Uvidíme, kam mě to zavede.
Od doby co jsem byla v Salemu se všechno dělo tak nějak rychle. Ale nebylo to tak, že bych si na to chtěla stěžovat. Nakonec mi to tak vyhovovalo. Alespoň se čas tak strašně moc netáhl jako kdysy. Měla jsem co dělat, měla jsem se jak zabavit. Čím více jsem se dívala na svět kolem sebe, tím více jsem přicházela k názoru, že lidé si nejspíš nikdy nedají říct. A důvod, proč jsme se chystali do Londýna to jenom potvrzoval. Jenom jsem tímto směrem opět zabruslila, popadla mě jistá forma zlosti. Bývala jsem zvyklá, že se ke mě lidé chovali příšerně. Nadávky, ponižování, ten pohled plný strachu a znechucení. Ale myšlenka, že by mutanty někde zavírali, aby na ních mohli dělat pokusy? To bylo trochu silné kafe. No, doufám, že budu moci být trochu užitečná a nebudu překážet. Napadlo mě, na což jsem se musela zamračit. Ale netrvalo to dlouho a na mé tváři se objevil další, neutrální pohled.
Agony
Výkonný mutant
Výkonný mutant

Příspěvekod Mystique » 1. 07. 2015 0:08

Musela som sa pousmiať nad tým, ako to Erik stihol všetko premyslieť. Súhlasne som kývla hlavou na náznak toho, že mi je to jasné a dodala som k tomu menší úsmev. "Všetko premyslené až do toho najmenšieho detailu ako obvykle." Prebehlo mi mysľou, zatiaľ čo som sledovala ako do seba ťukajú nad krbom jeho guličky. Nevedela som prečo, ale keď som sa na ne zadívala aspoň na chvíľku, nevedela som z nich už spustiť oči bez nejakého vonkajšieho podnetu, ktorý bol v tomto prípade opäť hlas Erika. "Miesto stretnutia s ním dohodnem podľa našich potrieb a pokiaľ uvidí len mňa, tak to by tiež nemal byť problém ak všetko pôjde pekne podľa plánu." Odpovedala som pokojne Erikovi v moment keď sa na mňa pozrel. Akonáhle sa zdvihol a prešiel ku dverám s helmou pod pažou, zdvihla som sa aj ja zo sedačky a ešte chvíľku som na neho hľadela. Agony medzi tým uložila na miesto tú pôvodnú knihu a vzala si inú. Na jej kývnutie hlavou som sa len mierne pousmiala a kývnutím hlavy smerom k dverám som jej naznačila nech ide teda za mnou. "Poďme." Povedala som už s vážnym tónom v hlase a skôr než som vyšla z domu, prebrala som na seba svoju obvyklú blonďatú podobu, pod ktorou som žila dlhé roky s Charlesom. "Čaká nás docela dlhá cesta, ale pokiaľ to nespravíme my, tak tu už nie je nikto iný, kto by im v tom mohol zabrániť." Na moment som silno zmačkla pravú päsť, pri čom som sa zastavila pred dverami a počkala na nich. Pohľadom som sa ešte uistila, že je Agony za nami, no keď som videla ako tisla k sebe tú knihu, bolo mi jasné, že dosť premýšľa. Síce som sa tvárila, že to bude všetko v poriadku, ale sama som si nebola istá, čo nás tam vlastne bude čakať a čomu všetkému budeme čeliť, tak som si radšej uchovávala pokojnú tvár, keďže aspoň takto som mohla uľahčiť situáciu Agony.
Obrázek

Profil Mystique | +
Obrázek
Mystique
Výkonný mutant
Výkonný mutant

Příspěvekod Kaapo » 1. 07. 2015 14:16

Kaapo se sice v sídle Bratrstva opravdu objevil jen čas od času, ale to ještě neznamenalo, že tam není. Naopak, když zrovna neslídil venku a nesbíral nejnovější drby ohledně konkurenční organizace a mutantů obecně, tak nějak zabíjel čas tady. Tu si četl, jindy tak nějak ze zvyku šmíroval (v mezích slušnosti) i zdejší mutanty, o nichž toho pořád moc nevěděl, a v neposlední řadě trávil docela dost času snahou podmanit si vlastní mutaci. Když viděl, že se Agony snaží ovládnout svou schopnost, napadlo ho, že by třeba i on přeci jen mohl tu proklatou neviditelnost nějak vypínat.
Bohužel, i když se mu jednou po dlouhém snažení zdálo, že na chvíli zahlédl svůj prst, nedokázal to už zopakovat a vlastně si ani nebyl jistý, jestli ho nešálil zrak. Snažil se dál, dál se tak nějak stranil ostatních s možnou výjimkou Mystique a vlastně už ani nevěděl, kolik času uteklo.

V sídle byl i toho večera, kdy se Magneto vrátil z výletu. A protože tak nějak hlídal vstupní halu, návrat vůdce Bratrstva mu ušel mnohem méně, než si on myslel. Už jenom z toho oblečení Kaapo pochopil, že se asi bude dít něco zajímavějšího než obvykle, a s mírným zpožděním Magneta následoval až do pokoje, kde už nějakou dobu živě konverzovaly Agony a Mystique.
Nutno poznamenat, že to sice mohlo vypadat, jako že je trochu drze špehuje, ale pravda byla trochu někde jinde. Tak nějak se prostě nestihl dostat ke slovu dřív, než bylo všechno domluveno, protože se to na jeho vkus odehrálo strašně rychle. Po tom kdoví jak dlouhém zevlování to prostě nečekal, ale rozhodně byl připravený a ochotný se do neplechy proti zlovolnému lordovi zapojit.
„Vždycky jsem chtěl vidět Londýn,“ pronesl během přesunu skupiny z místnosti, protože cokoliv jiného mu přišlo moc podlézavé, zbytečné nebo nicneříkající, a tak nějak doufal, že to všichni pochopí jako „moje holá řiť jde s vámi, ať se vám to líbí nebo ne“.
Nejsem neaktivní, normálně hraju, ale moje posty jsou taky neviditelné. Se s tim smiřte.

Obrázek
Kaapo
Výkonný mutant
Výkonný mutant

Příspěvekod Magneto » 8. 07. 2015 19:08

Magneto jen lehce stáhl ústa, když viděl, jak si jednu z jeho vlastních knih Agony přivlastnila, ale neřekl jediné slovo. Sám onu knihu otevřel snad jednou a to jen proto, že v ní byl vzkaz od Charlese. Byly to ještě doby, kdy spolu sdíleli stejný ideál a cíl. Vlastně ne, oni tyto věci nikdy nesdíleli, to jen Profesor X naivně doufal, že se mu Magneta podaří ovládnout a nasměrovat tam, kam on potřeboval, aby Max mířil.

V žádném případě tě tam nepustím samotnou. Vzhledem k tomu, že tu máme jistého neviditelného mutanta, tak nebude problém s tím, aby tam šel s Tebou a postaral se, aby se nestalo nic neočekávaného. To by jsi přece nedovolil, Mime, že ne ?” otočil se k místu, odkud Kaapo prohlásil, že chtěl navštívit prastaré město, které kdysi bylo jedním z největších a nejuznávanějších měst. Na Magnetovi nebylo znát, zdali jej Kaapovo náhlé objevení se jakkoliv překvapilo. Vypadalo to, jakoby přesně věděl, že tam neviditelný mutant je.

Magneto se zastavil u dveří do předsíně a otočil se k nízkému stolku, na kterém ležel obyčejně vypadající kufřík a otevřel jej. Uvnitř byl nasoukaný černý molitan vytvarovaný pro nějakou oblou věc. Vložil svou helmu do kufříku a zase jej zavřel a zvedl ze stolku. Nehodlal nic ponechat náhodě. Koneckonců nebylo vyloučené, že si ten snobský angličan ani neuvědomuje, pokud je v jeho stráži nějaký mutant. Pokud tomu bylo možné zabránit, Magneto nenechával nic osudu a na štěstí jako takové stejně nikdy nevěřil.
Nuže, teď, když jsme konečně všichni, tak půjdeme, ne ?” zeptal se znovu a vykročil do předsíně a poté ven z domu.

-> Náměstí
Magneto
Mutanťátko
Mutanťátko

Předchozí

Zpět na Sídlo Bratrstva